8. června 2020

Tábor 2020 - organizační informace

Milé děti, drazí rodiče,

tábor už je opravdu za dveřmi a tak píšeme informace ohledně příjezdu na tábor (důležité jsou dokumenty v příloze).

Většina z Vás nám napsala, že se na tábor můžete dopravit vlastní dopravou. Pokud to někdo z Vás nezvládne, optejte se kamarádů, kteří s Vámi na tábor jezdí. Pokud mít místo nebudou, napište nám a my Vás přidělíme k někomu do auta.

Příjezd na tábor - prosím, naplánujte si příjezd na tábor 1.7.2020 od 16:00 - 17:00. 
Platby za tábor jsou do pátka 12.6.2020 - pokud jste tak již neučinili.
Adresa - Oselce, Plzeň-jih, 335 46 u rybníka Pihatý.
Popis cesty: Vyjedete z Oselec směr Chanovice/Nová Ves) (silnice č. 188). Poté, co vyjedete z Oselec, odbočíte první odbočkou vlevo. Jedete po této silnici a na konci rybníku je po levé straně bílá polní cesta. Zahněte na ni a jeďte až na konec, kde vjedete na louku. Po pravé straně máte les a po levé straně vidíte tábor. V příloze posílám mapu, kde se tábor přesně nachází.

Po příjezdu se bude vybírat originál přihlášky, posudek o zdravotní způsobilosti (potvrzení od lékaře musíme archivovat, proto prosím, pokud budete potřebovat potvrzení i na další akce, abyste odevzdali jen jeho kopii), potvrzení o bezinfekčnosti (prohlášení staré max 24 hod. před odjezdem) a kopii kartičky pojištěnce. Totéž platí i pro neplnoleté instruktory, kteří by měli mít ještě potravinářský průkaz (k sehnání u obvodního doktora na počkání). Soubory zasílám v tomto e-mailu v příloze, jelikož se díky COVIDU změnilo znění bezinfekčnosti.

Doručovací adresa - LT Piháček, Oselce, Plzeň-jih, 335 46. Nezapomeňte posílat dopisy! Každé dítě je dostává, tak ať nějaký dostane i to Vaše.

Prosím, abyste si důkladně přečetli seznam věcí, které si děti mají zabalit s sebou na tábor.

Zasílám také tel. kontakty na vedoucí, pokud se bude cokoliv dít, určitě nám můžete zavolat. Berte prosím na vědomí, že u sebe nenosíme po celou dobu telefon, ale vždy se 1-2x za den na telefon podíváme. Pokud se tedy nedovoláte, pište prosím sms a my Vám vzápětí odepíšeme nebo zavoláme. Vedoucí si telefony nabíjí v autech.

Anna/Dulča (hl. vedoucí): 732 711 624
Mája/Marie (zdravotník): 722 234 436
Livie/Lilly: 721 650 969
Jana: 731 936 596
Tomáš: 602 381 184

Přihláška
Bezinfekčnost
Zdravotní způsobilost

Seznam doporučeného vybavení

Žádné komentáře:

Okomentovat